všechny produkty ČZ novinky 2020


Malorážka CZ 457 THUMBHOLE

Dokonalá ergonomie i design v jedné zbrani. Od českého výrobce ČZ.

 
 Malorážka CZ 457 THUMBHOLE Malorážka CZ 457 THUMBHOLE Malorážka CZ 457 THUMBHOLE

Model pro střelce, kteří propadli kouzlu nekonvenčního designu moderních pažeb typu thumbole.​ CZ 457 Thumbhole.

Perfektní ergonomie, originální elegance. Za tak lichotivou charakteristiku tento model vděčí zcela nové pažbě typu thumbhole z vysoce pevného, šedo-hnědého laminovaného dřeva, k jejímž netradičním prvkům patří integrovaný lučík.

Sofistikovaný design pažby umožňuje pohodlné ovládání praváky i leváky a je optimalizovaný pro přesnou střelbu na střední a delší vzdálenosti. Pro tento účel je zbraň vybavena silnostěnnou, za studena kovanou hlavní délky 16“ (ráže .22 LR) nebo .20“ (.22 LR, .17 HMR, .22 WMR). K základní výbavě patří účinný válcový kompenzátor.

 

 • Ideální pro přesnou střelbu na střední a velké vzdálenosti
 • Nekonvenční design
 • Ergonomicky vyladěná pažba s otvorem pro palec
 • Mimořádně jistý úchop zbraně
 • Symetrie zajišťující pohodlné ovládání pro praváky i leváky
 • Za studena kovaná hlaveň délky 20“ (ráže .22 LR, .17 HMR, .22 WMR) nebo 16“ (pouze ráže .22 LR)
 • 5 / 10 / 20 ranný zásobník
 • Závit na ústí hlavně ½ x 20 UNF opatřen válcovým kompenzátorem
 • Stavitelný spoušťový mechanismus

U této malorážky se pažba vyrábí z vysoce pevného laminovaného dřeva v atraktivní šedo-hnědé kombinaci a má zcela nový, ergonomicky dokonalý tvar, jenž zaručuje pohotové, přesné a přitom velmi komfortní zacílení. Díky symetrickému uspořádání pistolové rukojeti a lícnice je tato puška navíc vhodná i pro levoruké uživatele.

Model CZ 457 Thumbhole se dodává se silnostěnnou, za studena kovanou hlavní, ideální pro přesnou střelbu na střední a velké vzdálenosti. Proto se počítá pouze s použitím zaměřovacího dalekohledu, k jehož snadné montáží je pouzdro závěru vybaveno osvědčenou 11mm drážkou.

V ráži .22 LR jsou k dispozici hlavně délky 16“ a 20“, ve výkonnějších rážích .17 HMR a .22 WMR mají hlavně délku 20“. Ve všech rážích je na unifikovaném palcovém závitu ½“x20 na ústí našroubován účinný válcový kompenzátor. Jako u všech modelů této série si však zákazník může ráži, délku hlavně a profil hlavně své zbraně sám změnit pomocí snadno výměnných minisetů CZ 457.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.