všechny produkty ČZ novinky 2020


Malorážka CZ 457 LONG RANGE PRECISION

Mimořádně přesná malorážka, která nemine svůj cíl. Od českého výrobce ČZ.

 
 Malorážka CZ 457 LONG RANGE PRECISION  Malorážka CZ 457 LONG RANGE PRECISION  Malorážka CZ 457 LONG RANGE PRECISION
Model pro uživatele, kteří chtějí naplno využít mimořádný přesnostní potenciál série CZ 457. U této pušky ráže .22 LR je vše podřízeno tomu, aby střelec každou ranou zasáhl i velmi vzdálený cíl.

Model ráže .22 LR určený pro přesnou střelbu na dlouhé vzdálenosti. Za studena kovaná 20“ silnostěnná kanelovaná hlaveň se sportovní komorou MATCH má na ústí kompenzátor. Všechny klíčové prvky sportovně koncipované pažby jsou stavitelné. Pro snadné nastřelení zbraně osazené zaměřovacím dalekohledem je součástí základní výbavy montážní lišta Weaver s náklonem 25 MOA.
 
  • Výjimečná přesnost
  • Silnostěnná, za studena kovaná, kanelovaná hlaveň délky 20“
  • Nábojová komora typu MATCH
  • Terčová pažba se stavitelnou botkou a stavitelnou lícnicí
  • Montážní lišta Weaver
  • Závit na ústí hlavně ½ x 20 UNF opatřen kompenzátorem
  • Možnost montáže sportovního příslušenství
  • Kapacita zásobníku 5 nábojů ráže .22 LR

Model pro uživatele, kteří chtějí naplno využít mimořádný přesnostní potenciál série CZ 457. U této pušky ráže .22 LR je vše podřízeno tomu, aby střelec každou ranou zasáhl i velmi vzdálený cíl.

Silnostěnná, za studena kovaná kanelovaná hlaveň délky 20“ je opatřena nábojovou komorou MATCH a kompenzátorem našroubovaným na unifikovaném palcovém závitu ½“x20 UNF na ústí.

Pažba ošetřena povrchovou úpravou soft-touch má výraznou pistolovou rukojeť, rozšířené předpažbí, zdrsněné úchopové plochy a hlaviště tvarově uzpůsobené pro přidržení druhou rukou a používání různých druhů střeleckých pomůcek. Integrovaná lišta na spodní části hlaviště umožňuje montáž třetí nožky. Samozřejmostí je stavitelná lícnice a výškově stavitelná botka. Délku hlaviště je možné měnit pomocí výměnných podložek botky (součástí základního příslušenství jsou dvě 5mm a dvě 10mm podložky). LOP je tímto způsobem stavitelný v rozsahu 351 až 382 mm.

Součástí výbavy je montážní lišta Weaver s náklonem 25 MOA pro snadné nastřelení zbraně na delší vzdálenost. Ke spolehlivému a současně pohodlnému ovládání zbraně i s osazeným puškohledem slouží zvětšená pryžová kulička závěru. Model CZ 457 LRP se dodává s jedním polymerovým zásobníkem na 5 nábojů .22 LR a s pouzdrem na zbraň od společnosti 4M.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.