všechny produkty ČZ novinky 2020


Malorážka CZ 457 SYNTHETIC

Moderní přesná malorážka do každého počasí. Od českého výrobce ČZ.

 
 Malorážka CZ 457 SYNTHETIC  Malorážka CZ 457 SYNTHETIC  Malorážka CZ 457 SYNTHETIC

Hledáte přesnou, spolehlivou a uživatelsky přívětivou moderní malorážku, která s přehledem snese i to nejhorší počasí? Pak jste na nejlepší možné adrese. CZ 457, Synthetic.

Model se zvýšenou odolností proti nepříznivým klimatickým podmínkám. Všechny kovové díly jsou opatřeny špičkovou antikorozní povrchovou úpravou. Vlhku, chladu i horku vzdoruje také ergonomicky přívětivá pažba z mimořádně pevného polymeru, pro spolehlivý úchop opatřená soft-touch nástřikem a umožňující snadnou montáž silnostěnné hlavně z minisetu CZ 457 Varmint. K dalším výhodám tohoto modelu patří jeho nízká hmotnost.
 

  • Vysoká odolnost proti nepříznivým klimatickým podmínkám
  • Antikorozní povrchová úprava kovových dílů
  • Polymerová symetrická pažba vhodná pro praváka i leváka
  • SOFT-TOUCH nástřik pro maximálně komfortní a spolehlivý úchop
  • Za studena kovaná hlaveň délky 20“ (.22 LR, .17 HMR, .22 WMR) nebo 16“ (pouze .22 LR)
  • Závit na ústí hlavně ½ x 20 UNF
  • Snadná změna ráže, délky nebo profilu hlavně pomocí minisetů
  • Hmotnost pouze 2,4 kg
Model CZ 457 Synthetic je ideální zbraň do nepohody díky jedinečné kombinaci extrémně odolné antikorozní povrchové úpravy kovových dílů a pažby z vysoce odolného polymeru. To vše při zachování veškerých dalších benefitů této série včetně snadné změny ráže, délky hlavně a/nebo profilu hlavně pomocí cenově přívětivých minisetů.

Pokud je vám design pažby modelu CZ 457 Synthetic povědomý, nemýlíte se – jde o tvar, který si zákazníci tolik oblíbili u kulovnic série CZ 557 a s nímž nyní mohou dosahovat skvělých výsledků i střelci z našich malorážek. K přednostem této pažby patří dokonalá ergonomie vhodná pro praváka i leváka, soft-touch nástřik pro maximálně komfortní a spolehlivý úchop či široké vybrání, které umožnuje montáž silnostěnné hlavně z minisetu CZ 457 Varmint. Zapomínat nesmíme ani na citelné snížení hmotnosti – zbraň s prázdným polymerovým zásobníkem na pět nábojů váží pouze 2,4 kg! Model CZ 457 Synthetic se dodává v osvědčených rážích .22 LR, .17 HMR a .22 WMR. V prvním případě jsou v nabídce hlavně délky 16“ a 20“, pro druhé dva náboje se plné využití jejich balistického potenciálu standardně dodávají pouze 20“ hlavně. Vždy se jedná o hlavně kované za studena a na ústí opatřené unifikovaným palcovým závitem ½“x20 UNF. K pohodlnému ovládání zbraně přispívá pryžová botka, se kterou LOP činí sympatických 356 mm. Malorážka CZ 457 Synthetic není vybavena mechanickými mířidly; pro snadné a pevné uchycení montáže zaměřovacího dalekohledu je na horní části pouzdra závěru opatřena rybinou.Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.