Zbraně a střelivo Jiří Jiránek - SECURITY ARMS

Zbraně a střelivo Turnov | Jiří Jiránek (Security Arms)

Již více jak 30 let jsme Vám partnerem při výběru zbraní i střeliva. Ať už jste prfofesionál nebo amatér se zaujetím ve střelbě či firemní velkoodběratel, vždy pro Vás najdeme řešení na profesionální úrovni. 

Jakožto pecializovaný prodejce zbraní a střeliva ve Vašem regionu, s tradicí od roku 1990 nabízíme též opravy, úpravy a nastřelování zbraní, úřední znehodnocování zbraní a také výkup starších zbraní i komisní prodej.

Široká nabídka zbraní a střeliva všech značek

Jsme GOLD PARTNER tradičního českého výrobce zbraní nejvyšší kvality - České zbrojovky a. s., a mimo to také SILVER partnerem mnoha světových značek.

Za všechny jmenujme například značky proslulé České Zbrojovky a.s.; CZ, CZ-USA, Dan Wesson Firearms, Safari Classics, Brno Rifles. Jedná se o tradičního výrobce, známého po celém světě díky své kvalitě, spolehlivosti a široké nabídce pistolí, malorážek, kulovnic, poloautomatických pušek, samopalů, útočný a bojových zbraní a  mnoha dalších. Vždy však v prvotřídní kvalitě, pro české patrioty i světové odběratele a zákazníky. A pokud byste snad u nás nenašli přesně to, co hledáte, obratem to pro Vás zajistíme.

                           
 

Zbraně zahraničních výrobců - rakouské pistole Glock; pistole a revolvery Ruger; pistole a revolvery brazilské výroby Taurus; zbraně Marlin; Iževsk a mnohé další. V komisním prodeji najdete také proslulé zbraně značek Smith & Wesson, Colt a jiné. Přijďte se přesvědčit do naší specializované prodejny v Turnově.

Zbraně pro obranu, myslivost i sportovní střelbu

V naší prodejně zbraní a střeliva naleznete velký výběr zbraní pro obranu, myslivost i sportovní střelbu. Máme velký výběr vzduchovek, větrovek a flobertek (mnohé již od 18 let). V naší nabídce nechybí ani sportovní luky, kuše, doplňky, nože a prostředky osobní obrany.

   


Vybranou zbraň si osobně vyzkoušejte na naší střelnici!

Vyberte si ze široké nabídky zbraní a Vámi zakoupenou zbraň si přímo v naší střelnici, kterou máme v sídle firmy v Turnově.

Perkusní zbraně

Milovníci perkusních a křesadlových předovek a jejich příslušenství si v naší prodejně přijdou taktéž na své. Přijďte si vybrat a potěšit se krásou starých palných zbraní.

Zbraně máme pro každého

Mezi oblíbené patří také prodej znehodnocených zbraní a jejich funkčních maket. Velký výběr nábojů je u nás naprostou samozřejmostí.

S námi Vás bude nákup zbraně bavit

Firma Security Arms - zbraně a střelivo Jiří Jiránek klade důraz na individuální přístup a osobní jednání, což dokládají desítky let praxe, nespočet spokojených zákazníků, i provoz vlastní zkušební střelnice přímo v sídle prodejny. Vše pro Váš komfort, jistotu a pomoc při výběru s maximální možnou profesionalitou.